кафе

Что нужно знать о санэпидимических нормах, владея заведением общественного питания?

супермаркет

Что нужно знать о нормах СЭС, владея супермаркетом или продовольственным магазином?

микроскоп

соблюдение санитарно -эпидемиологических требований, предъявляемых к предприятиям общепита, является гарантом их плодотворной работы без штрафов и неприятностей

парикмахерская

Что нужно знать, владея парикмахерской или косметическим салоном?

прачечная

Что нужно знать о санэпидимических нормах, владея прачечной?

ЧЕСНО – це найкращий громадський рух

29 Ноябрь 2018

52418691

Мабуть, непотрібно зайвий раз говорити про те, наскільки брудною справою є політика. Нажаль, лиш невеликий процент людей, що балотуються на високі державні посади дійсно бажають принести користь для країни.

Всі інші, обираючись мерами, депутатами різних рівнів переслідують зовсім інші цілі. Хтось прагне лобіювати бізнес інтереси своїх партнерів. Для когось важливо заробляти якомога більше, постійно розширювати свої зони впливу. Частина осіб банально ховається за недоторканістю. Словом, у кожного свої інтереси, але найгірше, що, як правило, вони досить рідко збігаються з інтересами простого народу.

Велике значення на будь-якого громадянина мають засоби масової інформації. Воно й не дивно, адже фактично різноманітні дані про кандидатів, ситуацію на виборчих дільницях, зміни на політичному фронті люди дізнаються саме з екранів телевізора, сторінок друкованих видань, радіостанцій. Не секрет, що практично всі ці ЗМІ належать конкретним фізичним особам. Відповідно, важко говорити про якусь об’єктивність.

Ситуація ускладнюється ще й тому, що фактично немає ніякого контролю зі сторони силових і контролюючих органів. Тобто, все частіше і частіше в передвиборчій компанії застосовуються методи чорного піару, можна почути відвертий наклеп, побачити підкуп виборців і інші аморальні вчинки. Результат? Його банально немає, так як на державні високі посади, як правило балотуються далеко не бідні люди. Відповідно, вони практично нічого не бояться.

Все це дуже сумо і рано чи пізно потрібно було нарешті почати ефективно діяти. Все-таки в країні достатньо не лише байдужих громадян, але й тих, хто щиро прагне побачити зміни.

ЧЕСНО – це громадський рух, представлений на сайті www.chesno.org, який був створений відносно недавно, але вже можна констатувати той факт, що він приніс величезну користь суспільству. Дійсно багато громадян уже встигли скористатись тою корисною інформацію, котру вдалось дізнатись небайдужим учасникам організації.

Тут постійно працюють не покладаючи рук. Неважливо, яка економічна ситуація в країні, які відмічаються тенденції, які нові гравці вийшли на політичну дошку. Основна мета руху заключається в тому, аби не розслаблятись ні на мить.

Саме тому, регулярно тисячі активістів в різних куточках країни збирають лише об’єктивну інформацію про кандидатів в депутати, мери, президенти. Всі ці дані оперативно розміщуються на офіційному сайті, де кожен бажаючий може потрапити, маючи доступ до мережі інтернет.

Джерело: http://www.chesno.org/