кафе

Что нужно знать о санэпидимических нормах, владея заведением общественного питания?

супермаркет

Что нужно знать о нормах СЭС, владея супермаркетом или продовольственным магазином?

микроскоп

соблюдение санитарно -эпидемиологических требований, предъявляемых к предприятиям общепита, является гарантом их плодотворной работы без штрафов и неприятностей

парикмахерская

Что нужно знать, владея парикмахерской или косметическим салоном?

прачечная

Что нужно знать о санэпидимических нормах, владея прачечной?

ЖК Континент — Нові квартири з ремонтом та без

21 Январь 2021

photo-1Сьогодні будівельні компанії разом із квартирами без оздоблення все частіше пропонують покупцям житло з уже готовими інтер’єрами. Щоб уникнути однотипності і одноманітності, розробляються різні варіанти дизайну. Так, наприклад, нова квартира може бути з ремонтом в класичному стилі, стилі модерн, авангард або арт-деко. Різниця між ними невелика, і як правило вся відмінність полягає в малюнку шпалер, кольору підлоги, плитки, але саме це дозволяє внести унікальну родзинку в інтер’єр і уникнути одноманітності. Завдання забудовника — знайти оптимальне співвідношення між витратами на ремонт, якістю робіт і матеріалами. Для того, щоб оптимізувати витрати, компанії безпосередньо співпрацюють з виробниками будівельних і оздоблювальних матеріалів, укладають договори з провідними дизайнерськими студіями. За великі оптові покупки вони отримують певну суму дисконту, що значно скорочує суму кінцевих витрат.

Запроновані до продажу нові квартири можуть мати різний рівень готовності, починаючи від «голого» периметра майбутнього житла без зведених простінків і закінчуючи готовим «під ключ» оздобленням і інтер’єром. При «чорновому оздобленні» встановлюють вхідні двері, пластикові вікна, проводиться система опалення, встановлюються радіатори і підводяться інженерні комунікації. Майбутні мешканці повинні бути готові до того, що ремонт доведеться робити з самого початку і за власні кошти, заливати стяжку підлоги, штукатурити і робити ще багато чого іншого. Тільки після проведення всіх цих внутрішніх робіт, нове житло буде готове для «чистового оздоблення».

Після того, як всі поверхні будуть підготовлені, приступають до останнього етапу фінішного оздоблення в новій квартирі. Вона включає в себе наступні роботи: фарбування стін, полейку шпалер або нанесення декоративної штукатурки, монтаж на підлогу ламінату, паркетної дошки або лінолеуму, монтаж системи «тепла підлога» і т.і.. У ванній кімнаті, туалеті, кухні та коридорі кладуть на підлогу плитку, встановлюють між кімнатами двері. Після проведення цих робіт житло практично повністю готове для заселення. Майбутнім мешканцям потрібно тільки завезти в квартиру меблі і власні речі, додати необхідні предмети інтер’єру і вже можна жити.

Якість оздоблення залежить від класу житла Так, в муніципальних квартирах, призначених для пільгової категорії населення та осіб, що переселяються зі старого житла, вона найпростіша. Ремонт в новобудовах, призначених для продажу, як правило, комерційного характеру, там використовуються переважно якісні, більш дорогі матеріали.