кафе

Что нужно знать о санэпидимических нормах, владея заведением общественного питания?

супермаркет

Что нужно знать о нормах СЭС, владея супермаркетом или продовольственным магазином?

микроскоп

соблюдение санитарно -эпидемиологических требований, предъявляемых к предприятиям общепита, является гарантом их плодотворной работы без штрафов и неприятностей

парикмахерская

Что нужно знать, владея парикмахерской или косметическим салоном?

прачечная

Что нужно знать о санэпидимических нормах, владея прачечной?

Чому Україні потрібен кизил?

12 Январь 2019

coarne-tiroida_81172800

Дерен або кизил добре відомий українцям за текстами народних пісень і смачним варені бабусиної приготування.

Як лікарської основи використовується кизил чоловічий або звичайний. Дозріває він у вересні. Невеликі червоні ягідки мають солодко-кисло-терпкий смак і чудово піддаються будь обробці. До корисних властивостей кизилу в першу чергу потрібно віднести величезне зміст аскорбінової кислоти, а значить, осінньо-зимовий період, при регулярному його вживанні, пройде без нежиті.

Чому Україні потрібен кизил?

За останні кілька років обробіток цієї нишевой культури досягло промислових масштабів. Багато великі холдинги віддають перевагу кизилу перед рентабельними малиною, смородиною і вишнею.

Станом на вересень 2018 року в Україні зібрано близько 10 т сировини. Так в чому ж причина такої популярності кизилу у вітчизняному агробізнесі? Розбираємося разом.

ЛЕГКО ВИРОЩУВАТИ — ВИГІДНО ПРОДАВАТИ

Кизил — джерело вітамінів C і P, а також їх похідних — катехінів, антоціанів, лейкоантоціанів. Дані речовини активізують захисні процеси в організмі людини, знімають запалення. Тому в Європі і багатьох країнах Азії дерен — невід’ємний компонент жарознижуючих і сечогінних препаратів, а також здорових харчових добавок.

Загальновідомо, що ягоди кизилу не містять сахарози, тільки легкозасвоювані глюкозу і фруктозу. Це приємна новина для діабетиків і ще один привід додати червоні плоди в повсякденний раціон.

Обробіток кизилу в Україні не потребує великої кількості витратних агротехнічних заходів. Практично всі сорти прекрасно переносять морози і посуху. При наявності хорошого мототрактора і садового обладнання, відсоток приживлюваності саджанців дорівнює 96%.

Один кизиловий кущ може плодоносити до 100 років, приносячи за сезон близько 100 кг добірних ягід.

Завдяки унікальній здатності зберігати корисні властивості надовго, кизил добре піддається переробці — сушінні, екструдуванню, сухий заморожуванні і т. Д. Його промислова цінність надзвичайно висока: сік використовується у виноробстві, кістянки — в джемах, компотах, морсах, мармеладі і ін. Продуктах харчування . Навіть кора перемелюється на ліки, кава і косметичні засоби.

Забезпеченість ринками збуту. Кизил дуже затребуваний як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринку.

Приділяючи належну увагу догляду за кизиловим садом, при наявності перспективних покупців, можна не сумніватися в успішності своєї справи.

Джерело інформації:https://motokosmos.com.ua/xingtai_xt-244_l